KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10457583
nr 1045 7583
Gravyrer
2 st, 1700-tal, 50x40 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:38:26
300 kr
400 kr